Korzay & Korzay Hukuk bürosu 1986 yılından beri Ceza Hukuku'ndan Ticari Anlaşmazlık'lara kadar özel uzmanlık isteyen alanlarda Türkiye ve yurt dışındaki binlerce kişi ve kuruma hizmet vermeye devam etmektedir.
 
Avukatlarımız 30 yılı aşkın tecrübeleriyle müvekkillerimizin her platformda haklarını korumaktadırlar.
 
Ofis yerleşkemiz Bandırma / Balıkesir merkezli olup, ekibimiz hizmet kapsamı olarak tüm Türkiye'de mobiliteye sahiptir.

Ekibimiz

Avukat & Şirket Kurucusu Cemal Korzay:

1975 yılında Kuleli Askeri Lisesi eğitimini müteakip 1979'da Kara Harp Okulu'ndan mezuniyetinin ardından bir süre TSK'da Subay olarak görev yaptıktan sonra 1985'te Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde eğitimi sonrası 1986 yılında Korzay & Korzay Avukatlık Bürosu'nu kurup, 30 yıldır Ceza Hukuku, İş Hukuku & Ticaret Hukuku başta olmak üzere tüm ana alanlarda avukatlık hizmeti vermektedir.

Avukat & Şirket Ortağı Asuman Korzay:
1984 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olduktan sonra Hakimlik görevine başlamış ve 9 yıl boyunca görevini sürdürmüştür. Ardından T.C. Orman Bakanlığı'na Avukat olarak yatay geçiş yaparak 12 yıl daha devlet görevi icra etmiştir. 2004 yılında Korzay & Korzay Hukuk bünyesine katılıp 12 yıldır da Serbest Avukatlık mesleğini sürdürmektedir. Aile Hukuku, İş Hukuku & Ticaret Hukuku alanları başta olmak üzere geniş bir yelpazede avukatlık hizmeti vermektedir.

Avukat Burcu Bozkır:
Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2009 yılında mezuniyetinin ardından, İzmir Barosu nezdinde avukatlık stajına başlayan Burcu Bozkır, 2010 Yılında yine İzmir Barosu nezdinde avukatlık ruhsatını almıştır. Bozkır, gerek avukatlık stajı süresinde, gerek sonrası katıldığı eğitim programları ve seminerlerle hukuki yetkinliğini daha da artırarak ve çeşitli eğitimlere katılarak sertifikalar almıştır. Aynı zamanda Adalet Bakanlığı Noterlik Belgesi bulunan Bozkır, 2012 yılında Balıkesir Barosu'na geçerek çalışmalarına özellikle Aile Hukuku, İş Hukuku, Ticaret Hukuku ve Borçlar Hukuku alanlarında devam etmektedir.